EVOLVE

Bildiri Özetleri

 

 


 

SÖZLÜ BİLDİRİLER !!!

Kongre için bildiri özeti gönderimi web sitemizden yapılmaktadır.

Kongre için bildiri özetleri sadece bu sitede yer alan form aracığı ile kabul edilecektir. E-posta ya da posta yoluyla gönderilen bildiri özetleri KESİNLİKLE kabul edilmeyecektir.

• Bildiri özeti formunda istenilen tüm alanların doldurulması gerekmektedir. Özellikle özetinizi gönderdikten sonra, düzenleme yapabilmeniz için gerekli olan şifrelerin tarafınıza ulaşabilmesi için E - POSTA adresinizi doğru girmeye özen gösteriniz.!

• Bildiri özetiniz 300 kelimeyi geçmemelidir. MS Word Programında 11 Punto ve Arial fontunda yazılmış olan bildirinizi kopyalayarak forma yapıştırmanız yeterlidir. (A4 sayfayı aşmayacak şekilde) Özetinizin yarım kalmaması ve hatalı olarak kaydolmaması için bu konuya dikkat ediniz.

• Özetinizi forma istenildiği şekilde giriniz. Yazar adlarını ve kurumlarını bildiri metninin girileceği kutulara KESİNLİKLE yazmayınız.

• Sözlü bildiriler soru – cevap dahil 15 dakika olacaktır.

• Bildiri özeti göndermek için son tarih 07 Eylül 2018'dir. Bildiri özet formu kullanıcı bazında üyelik gerektirir. Eğer daha önce bir üyelik hesabınız yoksa, formu doldurarak yeni bir hesap açtırabilirsiniz. Hesabınız gireceğiniz e-posta adresine aktivasyon linki gönderecektir. Bu link bazı e-posta adreslerinde spam algılanmaktadır...

Lütfen bu durumu göz önünde bulundurunuz.

- Bildiri sahipleri, en fazla bir sözlü ve bir de poster sunumu yapabilirler.
- Bildiriler hem Türkçe hem İngilizce gönderilmelidir.
- Birden fazla bildiri özeti gönderecekseniz, aynı hesap altından göndermelisiniz.
- Sadece kongre kaydı olanların bildirileri değerlendirilmeye alınacaktır.

 

SÖZLÜ BİLDİRİ SUNACAKLARIN DİKKATİNE

* Kongremizde çağrılı ve serbest sözlü bildiriler, 5'den fazla ülkeden gelecek katılımcılar tarafından sunulacaktır.

* 5.Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresi’nde serbest bildirilerden sözlü tebliğ olarak sunulması kabul edilenlerin bildiri sahipleri isterlerse, daha sonra bildirilerini tam metin olarak gönderdiklerinde bildirileri tam metin (özet, İngilizce özet, giriş, materyal ve metot, bulgular, tartışma ve sonuç) olarak basılacaktır.

 

POSTER BİLDİRİLER !!!

5. Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresi & 1. Uluslararası Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresi"nde poster olarak seçilen bildiriler, POSTER alanında 70cmx100cm ebatlarında hazırlanıp poster panolarına asılacaktır.

Poster bildiri özetleri de sözlü bildirileri kuralları gibi gönderilecektir.

Kongremizde sunulmak üzere başvuruda bulunan tüm bildiriler, Kongre Bilim Kurulu içerisinden rastgele seçilecek en az 2 (iki) hakeme gönderilerek bir bilimsel değerlendirmeden geçirilecek ve hakemlerce uygun görülen bildiriler kongreye kabul edilecektir.

Tüm soru ve görüşleriniz için fatih.tepecik@majorgroup.org ile iletişime geçebilirsiniz...

 

Bildiri Sistemine Giriş İçin Tıklayınız

 

Sponsorlarımız (tüm sponsorlarımızı görmek için logolara tıklayınız)