EVOLVE

Başkanın Daveti

 

 


 

Prof.Dr. Hasan Batmaz

Çiftlik Hayvanları Hekimliği Derneği Başkanı

 

Değerli Meslektaşlarım ve Sektör Temsilcileri

Çiftlik Hayvanları Hekimliği Derneği olarak   5. Ulusal Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresi ve 1.Uluslararası Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresi’ni 14-17 Ekim 2018 tarihinde  Antalya Belek’te Titanic Otel’de gerçekleştireceğiz. Daha önce 4 adet yapılan Sürü Sağlığı ve Yönetimi Sempozyumlarını bu yıl serbest bildirilere yer vererek kongre olarak düzenleyeceğiz. Bu kongremiz ayrıca diğerleri gibi uluslararası konuşmacıların yanı sıra ilk kez yurt dışında serbest bildirilere de açık olacağından 1.Uluslararası Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresi de olacaktır.

Her bir toplantımıza bir öncekinden daha fazla katılım olmasıyla 4.Sürü Sağlığı ve Yönetimi Sempozyumumuzda katılımcı sayımız 700’ü aşmıştır. Bu kongremizde katılımcı sayısının daha fazla olacağı şimdiden öngörülmektedir. Sığır yetiştiriciliği, beslenmesi, üreme ve sağlık konularının çok yönlü ele alınacağı bu kongrede yurt dışından ve yurt içinden alanlarında uzman birbirinden değerli konuşmacılar yer alacaktır. Kongrede serbest sözlü ve poster bildirilerin olması çeşitliliği artıracaktır. Sözlü serbest bildiri ve poster bildiler arasında dereceye girenler belirlenecektir.

Sektörün lider toplantısı olan bu kongreye katılımcıların ilgisi,  bizleri bu organizasyonların daha iyisini yapmaya teşvik etmektedir. Bugüne kadar gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Bilimsel programlarla sizlerin ilgisini çeken sunumları ile tüm konuşmacılarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Kongremizde sığırcılık sektöründeki   şirketlerin özel sunumları ve standlardaki bilgi alışverişleri, sektördeki yenilikleri takip etmek açısından da fırsat olacaktır. Kongremize bugüne kadar destek veren tüm sponsorlarımıza  teşekkür eder, bundan sonra da desteklerinin devamını dileriz.

Yoğun bilimsel program yanında kongreye katılan tüm meslektaşlarımızın ve katılımcıların Titanic Belek Otel’de hoşca vakit geçirebileceklerini umarız. Sizleri kongremize davet eder,  kongremizde görmekten memnunluk duyacağız.

Saygılarımızla

 

Prof.Dr. Hasan BATMAZ
Çiftlik Hayvanları Hekimliği Derneği ve Düzenleme Kurulu Başkanı

Sponsorlarımız (tüm sponsorlarımızı görmek için logolara tıklayınız)